Nośniki danych IMATION

Nośniki danych IMATION

Dyskietki SuperDisk, 3,5-calowe dyskietki o pojemności 120 MB dla PC i MAC, szybki i łatwy dostęp, ochrona przed niepowołanym dostępem.
Dyskietki 2HD NEON, unikalne, przezroczyste dyskietki 3,5-calowe o pojemności 1,44 MB dla PC i MAC.
Dyskietki 2HD, standardowe dyskietki 3,5-calowe o pojemności 1,44 MB dla PC i MAC.
Płyty CD-R, zapisywalne płyty CD o pojemności 650 MB, wysoka jakość zapisu, szybki dostęp do danych, możliwość nagrywania z prędkością 8x.
Płyty CD-RW, wielokrotnie zapisywalne płyty CD o pojemności 650 MB, wysoka jakość zapisu, szybki dostęp do danych.
Minikasety DC2000, DC2080, DC2120, taśmy w kasetach do tworzenia backupów i kopii zapasowych o pojemności 40, 80, 120 MB, sformatowane i gotowe do użycia, bezpieczne przechowywanie danych, łatwy i szybki dostęp.
Minikasety MC3000XL, taśmy w kasetach do tworzenia backupów i kopii zapasowych o pojemności do 1 GB, sformatowane i gotowe do użycia, bezpieczne przechowywanie danych, łatwy i szybki dostęp.
Kasety TRAVAN, wysokiej pojemności taśmy do przechowywania i tworzenia kopii zapasowych danych multimedialnych, pojemność 0,8, 1,6, 3,2 GB.
Kasety TRAVAN Colorado, Ditto, wysokiej pojemności taśmy do przechowywania i tworzenia kopii zapasowych danych multimedialnych, pojemność 5, 8, 14 GB.
Kasety MAGNUS, seria DC, taśmy o bardzo dużej pojemności do przechowywania danych i tworzenia kopii zapasowych, pojemność do 50 GB. Wieczna gwarancja.
Kasety DLT, rodzina wysokiej jakości taśm do backupu o dużej pojemności do 70 GB, ochrona przeciwko błędom, niski koszt.
Kaseta serii DDS (4 mm) i D (8 mm), wysokiej pojemności taśmy do backupu, od 1 do 24 GB, bardzo duża żywotność.

Góra