Produkty lini Post-it

Rozwiązania dla prezentacji

Filtry komputerowe

Produkty poprawiające komfort pracy

Post-it®

Samoprzylepne karteczki Post-it® Notes są niezastąpionym narzędziem ułatwiającym organizację pracy i przepływ informacji w biurze. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów i formatów.
Drukowane bloczki Post-it®. Każdy rodzaj tych kartek ma konkretne przeznaczenie.Odpowiednie nadruki ułatwiają i przyśpieszają pracę, ułatwiają organizację pracy i przekazywanie informacji.
Zakładki indeksujace Post-it® są najszybszym i najwygodniejszym sposobem zaznaczania, zakładania, wyróżniania, kodowania kolorami i indeksowania ważnych informacji. Dostępne są w rożnych kolorach i rozmiarach.
Tablica Post-it® Memoboard ułatwia przechowywanie zapisków i dokumentów w biurze oraz domu. Tablica pokryta jest klejem, nie wymaga więc użycia pinezek lub taśmy. Dostępna w wielu kolorach oraz ze sztywnymi ramkami.
Arkusze konferencyjne Post-it® niezastąpione przy konferencjach, pokazach i pracy zespołowej. Znajdziesz na nich dużo miejsca do wyrażenia twórczych idei. Dostępne w wielu kolorach, gładkie i kratkowane.
Cała gama różnego rodzaju podajników do bloczków z karteczkami Post-it® oraz bloczków harmonijkowych Post-It®. Wygodny dostęp do karteczek, możliwość umieszczenia na biurku lub przyklejenia do powierzchni pionowej. Rozmiarami dopasowane do romiarów karteczek.
Podajniki do zakładek Post-it® można przykleić w dowolnym miejscu, w którym będą zawsze pod reką. Umożliwiają pobieranie i naklejanie znaczników jedną ręką. Dostępne także z obciążoną podstawką do ustawienia na biurku.
Papier ogłoszeniowy Post-it® Sign. Zestaw zawiera arkusze ogłoszeń Post-it® Sign w formaci A4, które mogą być zadrukowane po dowolnej stronie i naklejone na ścianę, drzwi i witrynę.
Karteczki Post-it® w formie arkuszy do drukarki. Zestawy zawierają oprogramowanie do tworzenia komunikatów i ogłoszeń na karteczkach oraz arkusze z karteczkami do drukarki. Możliwe jest drukowanie na pojedyńczych karteczkach lub na całym arkuszu.

Rozwiązania dla prezentacji | Góra

Folie do drukarek atramentowych są przeznaczone do tworzenia pełnych dynamiki i kolorowych wydruków z drukarek atramentowych. Oferują ostry druk tekstu i wyrazistą grafikę. Nie tworzą zamgleń. Dedykowane dla drukarek HP oraz uniwersalne dla drukarek HP i Canon.
Papier Photo Quality to specjalny powlekany papier zapewniający ostry i niezwykle wyrazisty wydruk, odporny na zgniecienia i rozerwanie co zapewnia dokumentom profesionalny wyglad i chroni przed zniszczeniem. Uniwersalny papier dla drukarek HP i Canon.
Folie do kopiarek to przezroczyste i uniwersalne folie do wiekszości kopiarek z suchym tonerem. Dostępne także z podkładem papierowym.
Folie do kopiarek kolorowych to uniwersalne folie do kopiarek kolorowych zapewniające doskonałe nasycenie barw i ostrość.
Folie do czarno-białych drukarek laserowych to uniwersalne folie zapewniające doskonałą jakość wydruków.
Folie do kolorowych drukarek laserowych to uniwersalne folie zapewniające wysoką jakość wydruków, doskonałe nasycenie barw i ostrość.
Kliknij, aby ściągnąc folder w formacie PDF

Filtry komputerowe | Góra

Filtry prywatyzujące sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest utrzymanie poufności danych wyswietlanych na monitorze. Osoby patrzące z boku widzą tylko ciemny obraz bez napisów. Filtry nie powodują zamazania ani zniekaształceń obrazu, redukują odbalski, podnoszą kontrast i zapewniają lepsze odwzorowanie kolorów, pochłaniają promieniowanie elektromagnetyczne niskiej częstotliwości. Dostępne w ramkach płaskich i konturowych.
Filtry z polaryzacją kołową zapewniją najwyższą możliwą ochronę oczu przed zmęczeniem. Oferują najwiekszą redukcję odblasków i poprawę kontrastu sposród innych filtrów dostepnych na rynku, dają lepsze odwzorowanie kolorów oraz pochłaniają promieniowanie elektromagnetyczne niskiej częstotliwości. Bezterminowa gwarancja. Dostępne w ramkach płaskich i konturowych.
Filtry linii Executive posiadają unikalną, dwustronną powłokę antyodblaskową, dzięki której osiągają parametry lepsze niż wymagane w testach zgodności z ISO 9241-7. Redukują odblaski ekranu, zmniejszają zmęczenie oczu i zapobiegają bólom głowy, poprawiają kontrast i odwzorowanie kolorów, pochłaniają promieniowanie elektromagnetyczne niskiej częstotliwości. Bezterminowa gwarancja. Dostępne w ramkach płaskich i konturowych.
Profesionalne filtry komputerowe oferują najwyższą jakość. Redukują odblaski ekranu, zmniejszają zmęczenie oczu i zapobiegają bólom głowy, poprawiają kontrast i odwzorowanie kolorów, pochłaniają promieniowanie elektromagnetyczne niskiej częstotliwości i zapobiegają osiadaniu kurzu, posiadają opatentowane, zawiasowe ramiona do montażu filtrów. Bezterminowa gwarancja.
Filtry zabezpieczające ekrany LCD posiadają opatentowaną technikę mikrożaluzji, zatrzymującą zewnętrzne światło i zwężajace kąt widzenia, tak że tylko osoba siedząca na wprost monitora widzi dane wyswietlane na ekranie. Redukują odblaski ekranu, poprawiają kontrast i odwzorowanie kolorów, pochłaniają promieniowanie elektromagnetyczne niskiej częstotliwości, chronią ekran przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Bezterminowa gwarancja.
Filtry linii Expression redukują odblaski ekranu, poprawiają kontrast i odwzorowanie kolorów, pochłaniają promieniowanie elektromagnetyczne niskiej częstotliwości, chronią ekran przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Przystosowane do 17-calowych monitorów Apple? Studio Display oraz komputerów iMac. Bezterminowa gwarancja.
Kliknij, aby ściągnąc folder w formacie PDF

Produkty poprawiające komfort pracy | Góra

Podpórka pod mysz jest wygodna i ergonomiczna. Powierzchnia podkładki wykonana z materiału poprawiającego precyzję prowadzenia myszy.
Podpórka pod klawiaturę zapewnia ergonomiczne ułożenie nadgarstków, poprawia komfort pracy przy klawiaturze. Dostępna z podkładką na klawiaturę oraz w wersji dłuższej z podkładką na klawiaturę i mysz.
Uchwyt pod klawiaturę ma szeroką regulację wysokości w zależności od wzrostu osoby pracującej przy komputerze w celu uzyskania prawidłowej pozycji. Podpórka pod mysz może być ustawiona dla osób lewo- jak i praworęcznych.
Uchwyt do dokumentów eliminuje bóle oczu i karku powstających podczas przepisywania tekstów do komputera. Umożliwiaja ustawienie przepisywanych dokumentów na wysokości oczu obok monitora.

Góra